e-news.cz - kurzy
Reklama

Sazka letos už vygenerovala rekordních 314 milionářů

30.08.2022, Autor: red

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5
Sazka letos už vygenerovala rekordních 314 milionářů

Sazka překonala dosavadní rekord a letos už změnila život více než třem stovkám sázejících. Maximální počet 288 milionářů z roku 2015 se podařilo překonat už v měsíci srpnu, a to o 26 šťastlivců. Celkem 314 milionářů by tak už mohlo zaplnit celou obec. Například obce Čeradice či Podkopaná Lhota, kde žije 314 obyvatel, by se tak s nadsázkou mohly přejmenovat na Milionářov. Od ledna už vyplatila Sazka na výhrách celkem 3,1 miliardy korun. 

Nejvyšší počty nových milionářů vytvořily číselné loterie Eurojackpot a Sportka, které dohromady vygenerovaly celkem 264 nových milionářů. Nejvíce se dařilo sázejícím ze Středočeského kraje, kde získalo 34 šťastlivců více než milion korun, 27 milionových výher putovalo do Jihomoravského kraje a dalších 21 zamířilo do Prahy. Sázející na internetu také trhali rekordy: v průměru měsíčně odchází z herního portálu deset sázejících jako novopečení milionáři. Štěstí úřadovalo i mezi hráči stíracích losů, u kterých letos přibylo 25 nových milionářů. Výherci losů si na výhrách dosud rozdělili celkem 70 milionů korun. 

Letošní léto přineslo Milionovou bouři 

Nejvíce výher se pravidelně váže k prosinci a lednu, letošní rok je ale výjimečný i milionovou sklizní v průběhu léta. Za osm prázdninových týdnů od 26. června stoupl počet milionářů v Česku o 130 nových jmen. O pokoření historického rekordu se zasloužilo zejména rozpuštění bonusové složky Superjackpotu Sportky, nazvané Milionová bouře. Z té vzešla rovná stovka nových milionářů.  

Kolo za milionáře

V loňském roce Sazka darovala za každého milionáře kolo do dětského domova a letos plánuje v aktivitě Kolo za milionáře pokračovat. „Sazka tradičně podporuje český sport a fandí cyklistice. Naším cílem je rozhýbávat všechny české děti. Proto jsme loni obdarovali 250 dětskými koly a helmami padesátku dětských domovů v celé České republice. Jsem si jist, že z letošního rekordního počtu nových milionářů budou mít malí cyklisté rozhodně radost,“ říká generální ředitel Sazky Aleš Veselý.  

Foto + Zdroj: SAZKA


Sdílet
Hodnotit
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Doporučujeme

Čínské firmy míří do Singapuru: Útěk před obchodní válkou, nebo strategický tah?

20.05.2025, Autor: red

Uprostřed přetrvávající obchodní války mezi Čínou a USA hledají některé čínské společnosti nové cesty, jak získat kapitál a rozšířit svůj vliv. Singapurská burza se stává jedním z atraktivních cílů – nabízí stabilitu, daňové výhody a přístup na asijské trhy. Co za tímto trendem stojí a jaké to může mít dopady?

Volby polského prezidenta: Test proevropské vlády nové vojenské mocnosti

19.05.2025, Autor: Josef Neštický

Prezidentské volby v Polsku, jejichž první kolo proběhlo 18. května 2025, jsou víc než jen výběrem nové hlavy státu. Jsou klíčovým testem pro současnou proevropskou vládu Donalda Tuska, která se snaží upevnit svou pozici po letech dominance konzervativní strany Právo a spravedlnost (PiS). Na co se zaměřit, když se rozhoduje o budoucnosti Polska v Evropě?

e-news.cz - kurzy
Sazka reklama
e-news.cz - kurzy
e-news.cz - kurzy
e-news.cz - kurzy
Apogeo
Reklama

Ceny pohonných hmot: Klesající trend a nejistá budoucnost

17.05.2025, Autor: Josef Neštický

Ceny pohonných hmot v České republice jsou v květnu 2025 na nejnižší úrovni za poslední roky, což přináší úlevu motoristům i firmám. Jaké faktory za tím stojí a můžeme očekávat, že tento příznivý stav vydrží? Pojďme se podívat na vývoj, příčiny a možné scénáře do budoucna.

Superdávka v akci: Co přináší nová sociální reforma, kterou dnes podepsal prezident?

16.05.2025, Autor: Josef Neštický

16. května 2025 prezident Petr Pavel podepsal zákon o takzvané superdávce, která slibuje revoluci v systému sociálních dávek v České republice. Jde o sloučení čtyř dosavadních dávek do jedné, zjednodušení administrativy a zavedení nových pravidel, jako je majetkový test, či bonus za práci. Co to pro nás znamená a jaké změny můžeme očekávat?

e-news.cz - kurzy
Sazka reklama
e-news.cz - kurzy
e-news.cz - kurzy
Apogeo
e-news.cz - kurzy
Reklama

Pět novinek, které od června ovlivní vaše pracovní volno

14.05.2025, Autor: Z blogosféry

Od června vstoupí v platnost dlouho očekávané nařízení vlády, které přinese významné změny v oblasti nároku na pracovní volno. Zaměstnanci získají až týden volna při úmrtí blízkého člena rodiny a dojde také k rozšíření svatebního volna včetně uznání partnerství.  

Spory o pískoviště

12.05.2025, Autor: Vojtěch Benda

Čína na konci minulého měsíce zveřejnila fotografii své vlajky na ostrově Sandy Cay. Jedná se o sporné území, které si kromě Číny a dalších zemí nárokují také Filipíny. Přestože se jedná o pustý ostrov o rozloze menší než 200 m2 vyvolala tím Čína silnou reakci nejen ze strany Filipín, ale také USA. K „obsazení“ sporného území došlo v době, kdy tyto dvě země prováděly tradiční vojenské cvičení v Jihočínském moři.

e-news.cz - kurzy
e-news.cz - kurzy
Apogeo
Sazka reklama
e-news.cz - kurzy
e-news.cz - kurzy
Reklama
e-news.cz - kurzy
e-news.cz - kurzy
Apogeo
e-news.cz - kurzy
e-news.cz - kurzy
Sazka reklama
Reklama