Aktuálně:

Aleš Karo je novým šéfem retailu Sberbank

05.02.2019, Autor: Petr Vrabec

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5
Aleš Karo je novým šéfem retailu Sberbank

Od 15.

ledna 2019 nastoupil na novou pozici Head of Retail zkušený bankovní manažer Aleš Karo.
„Aleš má za sebou téměř 20 let zkušeností ve finančním sektoru a bude skvělou posilou našeho týmu, která nám pomůže naplnit naši retailovou strategii zaměřenou na poskytování férových, atraktivních a dostupných úvěrových a spořících produktů s velkou přidanou hodnotou,“ říká Edin Karabeg, předseda představenstva a generální ředitel Sberbank.
Aleš Karo řídil jak velké společnosti, tak malé start-upy. Mezi roky 2015-2018 postavil a řídil novou prodejní divizi Fincentra, předtím byl zodpovědný za retailový business pro afluentní klientelu v České spořitelně a také se podílel na reorganizaci retailu Všeobecné úverové banky v Bratislavě. Cenné zkušenosti získal jako Engagement Manager ve společnosti Deloitte, kdy během 8 let vedl řadu klíčových projektů jak v oblasti bankovnictví, tak v oblasti průmyslu nebo IT. Ve volném čase se Aleš věnuje své rodině, cyklistice nebo jízdě na Harley-Davidson.
Nová pozice Head of Retail byla vytvořena v souladu s probíhajícími organizačními změnami v bance. Jiří Antoš, dosavadní Chief Retail Officer a člen představenstva banky, se rozhodl odstoupit na konci roku 2018 ze všech svých funkcí a nadále se věnovat jiným příležitostem mimo Sberbank. Velikost představenstva Sberbank se tím snížila jen na pět členů, neboť od 1. ledna 2019 převzal odpovědnost za řízení retailu na úrovni představenstva Edin Karabeg, předseda představenstva a generální ředitel Sberbank. 


Sdílet
Hodnotit
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Doporučujeme

PVK si v Senátu Parlamentu ČR převzaly certifikát "Firma pro zdraví"

20.04.2026, Autor: red

Pražské vodovody a kanalizace úspěšně završily cestu k vylepšení fyzické a psychické pohody svých zaměstnanců.  Soubor různých aktivit a benefitů se převtělil v certifikát „Firma pro zdraví“. Ten tento týden na půdě Senátu Parlamentu České republiky slavnostně převzala personální ředitelka PVK Zuzana Šepsová.

Zelenskyj převzal prestižní cenu. A připomněl mrtvé z ruských útoků

17.04.2026, Autor: red

Když ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj vstoupil do nizozemského Middelburgu, aby si převzal prestižní Cenu čtyř svobod, nesl s sebou nejen symbolické uznání za odvahu celého národa, ale i čerstvou zprávu o šestnácti mrtvých z nočního ruského útoku. Ceremoniál, který měl oslavit hodnoty formulované Franklinem D. Rooseveltem před 85 lety, se proměnil v připomínku toho, jak křehké tyto svobody ve skutečnosti jsou.

Zelenskyj, Merkelová i Bono získali nový evropský řád – ne bez pískotu

11.03.2026, Autor: red

Evropský parlament poprvé udělil nově zavedenou poctu – Evropský řád za zásluhy. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj, bývalá německá kancléřka Angela Merkelová a polský hrdina hnutí Solidarita Lech Wałęsa získali nejvyšší stupeň vyznamenání. Irská kapela U2 se musela spokojit s nižší kategorií. Jenže zatímco někteří tleskali, jiní hlasitě pískali.

Koleňák, NEWTON University: Zbavíme vás dětí… a vrátíme vám parťáky!

27.01.2026, Autor: red

Ten titulek je záměrně provokativní. Ne proto, aby šokoval, ale aby pojmenoval ambici, kterou považujeme za zásadní. Ambici pomáhat mladým lidem vyrůst v samostatné, zodpovědné a vnitřně pevné osobnosti, se kterými se dá mluvit jako s parťáky – ne jako s někým, koho je potřeba neustále vést, kontrolovat nebo zachraňovat.

Evropa vládne, Česko chybí. Forbes zveřejnil žebříček nejvlivnějších žen světa

13.12.2025, Autor: red

Ursula von der Leyenová obhájila pozici nejvlivnější ženy planety. Americký magazín Forbes zveřejnil svůj 22. výroční žebříček sta žen, které podle něj nejvíc formují současný svět – a žádná Češka se mezi nimi neobjevila. Přitom kritéria jsou jasná: peníze, média, dopad a sféry vlivu. Kde se naše ženy ztratily?

Česká AI scéna má své šampiony. Kdo si odnesl letošní AI Awards?

08.12.2025, Autor: Josef Neštický

Ve čtvrtek večer se v Praze rozdávaly ceny AI Awards 2025 – ocenění, které už pátým rokem mapuje, kdo v Česku posouvá umělou inteligenci z teoretických debat do reálného světa. Šest projektů a osobností si odneslo uznání za to, že AI nezůstává jen v laboratořích, ale pomáhá sociálním pracovníkům, učitelům i pilotům dronů.