Společnost Dell Technologies oznámila, že do funkce Global Channel Chief byla jmenována Rola Dagher. Bude odpovědná za globální partnerskou strategii a vizi, podporu partnerů a koncepci partnerských programů.

Své nové role se ujme 7. září. Rola Dagher bude pracovat v týmu Billa Scannela, prezidenta společnosti Dell Technologies pro globální prodej a vztahy se zákazníky.

Rola Dagher se vrací do společnosti Dell po třech letech na pozici prezidentky společnosti Cisco Systems v Kanadě. Dříve zastávala obchodní a manažerské pozice v enterprise segmentu a segmentu infrastrukturních řešení společnosti Dell, předtím se třináct let podílela na řízení obchodních kanálů společnosti Bell Canada. Během své kariéry vždy prokazovala schopnost zpřehledňovat a zjednodušovat vztahy s partnery a zákazníky.

„Pro Dell je podpora prodejních kanálů naprostou prioritou. S Rolou na pozici globální ředitelky pro prodejní kanály máme šanci pokračovat v dlouhé řadě úspěchů, která se táhne již od založení společnosti Dell Technologies. Rola se rozvojem vztahů s distribučními partnery dlouhodobě intenzivně zabývá a nás velmi těší, že se nyní bude věnovat našim prodejním kanálům, z nichž každoročně plynou objednávky v hodnotě 52 miliard dolarů. Věříme, že do nich vnese větší srozumitelnost a předvídatelnost pro naše partnery,“ říká Bill Scannell.

Partnerský program společnosti Dell Technologies je koncipovaný s ohledem na jednoduchost, předvídatelnost a ziskovost. Partneři volají po ještě větší předvídatelnosti obchodního vztahu. Z toho důvodu společnost Dell v jednotlivých regionech propojuje vztahy s distribučními partnery s hlavními obchodními týmy.

„Partneři jsou základem našich úspěchů, ke kterým přispívá nadšení a zápal celého týmu. Chci naslouchat a učit se a prostřednictvím našich partnerství dosáhnout toho, abychom poskytovali nejlepší řešení pro transformaci a digitálně orientovaný přístup k zákazníkům. Těším se, že budu moci dále stavět na našich dlouhodobých vztazích s partnery a pomáhat této skvělé firmě k dalším úspěchům,“ říká Rola Dagher.

Rola Dagher přebírá pozici po Joyce Mullen, která v červenci oznámila, že se po dvaceti jedna letech ve společnosti Dell rozhodla svoji kariéru ve firmě ukončit.

Foto 1: pixabay.com

Foto 2 + Zdroj: EMC Public Relations