Aktuálně:
Apogeo
Reklama

Novou divizi Produkty a inovace Air Bank vede Jiří Suchý

14.10.2022, Autor: Z blogosféry

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5
Novou divizi Produkty a inovace Air Bank vede Jiří Suchý

Ředitelem nově vytvořené divize Produkty a inovace Air Bank se 1. října 2022 stal dosavadní vedoucí oddělení Digitální bankovnictví Jiří Suchý. V rámci vedení divize se bude soustředit na produktový vývoj nových i stávajících služeb banky a jejich digitální obslužnost.

Jiří Suchý (40) působí v Air Bank už čtvrtým rokem a dosud v ní vedl tým věnující se rozvoji digitálních kanálů, tedy internetového a mobilního bankovnictví (aplikace My Air). Ve své nové roli ředitele divize Produkty a inovace bude mít na starosti vedení produktových týmů pro celé portfolio služeb banky, od účtů a platebních karet přes půjčky a hypotéky až po investice nebo pojištění. Zaměří se tak především na jejich rozvoj a také na vytváření nových služeb v rámci digitálního bankovnictví.

Jiří Suchý vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Před svým příchodem do Air Bank získával zkušenosti v médiích a telekomunikacích, ale také jako podnikatel a konzultant se specializací na digitální marketing a strategii, e-commerce a uživatelskou zkušenost (UX). Ve volném čase rád vyráží do přírody, zejména do hor. Je také milovníkem vážné hudby, umění a fotografie.

Foto: Pixabay

Zdroj: Air Bank


Sdílet
Hodnotit
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Doporučujeme

Marissa Mayerová nás chce dostat pryč od obrazovek

05.08.2025, Autor: Josef Neštický

Trávíme u telefonů hodiny denně, a přesto se zdá, že času máme stále méně. Marissa Mayerová, bývalá šéfka Yahoo! a nyní hlava startupu Sunshine, má jasnou misi. Pomocí umělé inteligence nás osvobodit od neustálého klepání na obrazovky. Jak to chce dokázat?

e-news.cz - kurzy
e-news.cz - kurzy
Sazka reklama
e-news.cz - kurzy
e-news.cz - kurzy
Apogeo
Reklama

Nvidia a Foxconn: Budoucnost výroby s humanoidními roboty v Houstonu?

24.06.2025, Autor: red

Když se spojí technologický gigant Nvidia s výrobním kolosem Foxconn, vzniká něco, co může změnit pravidla hry. Právě teď jednají o nasazení humanoidních robotů v továrně na výrobu AI serverů v Houstonu. Je to krok, který slibuje revoluci ve výrobě, ale zároveň otevírá otázky o budoucnosti práce.

e-news.cz - kurzy
Sazka reklama
e-news.cz - kurzy
e-news.cz - kurzy
e-news.cz - kurzy
Apogeo
Reklama

Helsing na vrcholu: Jak se obranný startup stal německou jedničkou

21.06.2025, Autor: Laura Šuleková

Německý startup Helsing, zaměřený na umělou inteligenci v oblasti obrany, se vyšplhal na pozici nejhodnotnějšího startupu v Německu s tržní hodnotou 12 miliard eur. Jak se mu podařilo získat důvěru investorů a stát se klíčovým hráčem evropské obrany? Co za tímto raketovým vzestupem stojí.

Nadační fond Velia podpořil bohulibé projekty zaměstnanců PVK

13.06.2025, Autor: red

Vozík pro Rašmí, Budky pro Sýce Rousné v Brdech, Kurzy první pomoci pro veřejnost zdarma, Soustředění mladých hasičů či Áda jede. To je krátký výčet projektů zaměstnanců Pražských vodovodů a kanalizací, které letos podpořil Nadační fond Veolia v rámci programu MiNiGRANTY.

Kam směřuje fintech? Zjistěte na FinTech Roadmap 2025

25.05.2025, Autor: red

Svět finančních technologií – fintech – mění zažitá pravidla celého finančního sektoru. Přináší nové možnosti v poskytování služeb, přetváří tradiční modely bankovnictví a investování, a umožňuje rychlejší, efektivnější a uživatelsky přívětivější řešení. O těchto změnách budou hovořit přední odborníci na konferenci FinTech Roadmap 2025, která se uskuteční 29. května 2025 v Kongresovém centru České národní banky.

e-news.cz - kurzy
e-news.cz - kurzy
e-news.cz - kurzy
e-news.cz - kurzy
Sazka reklama
Apogeo
Reklama
e-news.cz - kurzy
Apogeo
e-news.cz - kurzy
e-news.cz - kurzy
Sazka reklama
e-news.cz - kurzy
Reklama