Do pražské pobočky mezinárodní realitní poradenské společnosti Savills nastoupil Matěj Baranek na pozici associate director a Ondřej Šimek na pozici associate, oba v rámci oddělení pronájmu kancelářských prostor.

Matěj, který nastoupil v srpnu, má bohaté zkušenosti s poskytováním odborného poradenství uživatelům prostor z řad korporátních nájemců. Během své profesní kariéry spolupracoval s řadou společností z různých odvětví, včetně finančního sektoru, kde zastupoval společnost Moneta Money Bank, a dále e-commerce, kde zastupoval firmu Rohlík.cz. Před nástupem do společnosti Savills působil pět let ve společnosti Knight Frank, kde zastával různé pozice v oblasti zastupování nájemců a posledních devět měsíců zde působil na pozici vedoucího oddělení pronájmu kancelářských prostor. Ve společnosti Savills bude Matěj zodpovědný za zastupování nájemců a rozvoj mezinárodní nájemní platformy, pomáhající s příchozími i odchozími požadavky na pronájem komerčních prostor.

Ondřej přichází do Savills na pozici associate se zaměřením na služby uživatelům prostor s účinností od září. Než začal působil v realitním sektoru, strávil více než deset let v bankovnictví. Do Savills nastupuje také ze společnosti Knight Frank, kde se v průběhu tří let vypracoval z juniorské pozice na seniorního konzultanta oddělení pronájmu komerčních nemovitostí. Během své kariéry se specializoval na poradenství mezinárodním korporacím i místním společnostem, kdy mezi jeho klienty patřily společnosti jako GoodData, Solek nebo Sharry Europe.

Pavel Novák, vedoucí oddělení pronájmu kanceláří společnosti Savills ČR a SR, říká: ”Jsem velmi rád, že mohu ve svém týmu přivítat Matěje a Ondřeje, které velmi dobře znám ze svého předchozího působení. Jejich nástup koresponduje s naším hlavním cílem mít nejlepší lidi a platformu v rámci sektoru.”

Foto + Zdroj: Savills