Digitální agentura Mediasentics, kterou na jaře letošního roku založili Ondřej Kutiš s Michalem Majnušem, rozšiřuje svůj tým. Na pozici CEO od září nastupuje Lenka Auerová. Za úkol bude mít naplnit vizi digitální konzultační agentury nové generace. Společně s ní přichází do MediaSentics Kateřina Uhrová, která povede klientský servis.

Zakladatel agentury a její dosavadní ředitel Ondřej Kutiš se bude nadále věnovat především rozvoji agentury a klientů z pohledu nových technologií a datových služeb.

Lenka Auerová bude mít na starosti celkovou strategii, nový byznys a integraci dalších digitálních konzultačních služeb, které chce agentura do konce roku nabízet. “Během října zfinalizujeme vstup silného investora, díky kterému získáme kapitál, zázemí a přístup k know-how na další rychlý rozvoj agentury. Kromě výrazného personálního posílení nás čeká fúze několika existujících firem do jedné agenturní skupiny. Do konce roku vytvoříme konzultační agenturu s komplexní nabídkou služeb, která pokryje všechny klíčové oblasti digitálního byznysu,” naznačuje další směřování MediaSentics nová ředitelka.

Ačkoliv agentura MediaSentics vznikla teprve v květnu letošního roku, stihla získat více než deset klientů a rozrůst se z malého šestičlenného týmu až na současných 24 lidí. Do konce roku se díky fúzi tým rozšíří o další stovku zaměstnanců. Se vznikem nové konzultační skupiny souvisí chystaný rebranding. Nová značka bude podle Lenky Auerové lépe odrážet vizi agentury. Její spuštění plánuje společně s oznámením investora v říjnu.

Kromě Lenky Auerové se k týmu MediaSentics od září přidala Kateřina Uhrová. V roli ředitelky klientského servisu bude mít na starosti celý accountský tým a řízení vztahů s klienty včetně procesního nastavení vzájemné spolupráce. Obě téměř deset let spolupracovaly v digitální agentuře Adexpres.

MediaSentics se specializuje na využití dat v marketingu, a to jak v akviziční, tak retenční částí nákupního procesu. Agentura chce pomáhat značkám budovat skvělou zákaznickou zkušenost napříč všemi komunikačními kanály.

Foto + Zdroj: MediaSentics