Prvok od Buřinky je nejlepší komunikační kampaní ve střední a východní Evropě

autor: | 29. 07. 2021

Stavební spořitelna České spořitelny (Buřinka) s agenturou AMI Communications získaly další mezinárodní ocenění. Z největší mezinárodní PR soutěže The SABRE Awards (Superior Achievement in Branding, Reputation & Engagement) si přiváží první místo za nejlepší komunikační kampaň ve střední a východní Evropě.

Prvok uspěl v konkurenci více než 2 000 komunikačních kampaní z celého regionu EMEA, které se do letošního ročníku přihlásily.

3D tisk ve stavebnictví je pevně spjat se značkou Buřinka

„Prvok je unikátní a jedinečný. V architektuře, ve stavebnictví, ale také v možnostech komunikace a prezentace. Neznamenal pro nás pouze ojedinělou podporu inovativní technologie. Již nyní intenzivně pracujeme na dalším projektu z oblasti 3D tisku betonem,“ říká Monika Kopřivová ze Stavební spořitelny České spořitelny (Buřinky).

Prvok v 55 zemích a na všech světadílech

Buřince sázka na neotřelý a originální komunikační projekt vyšla. Prvok, první 3D tištěný plovoucí dům z betonu, rezonoval doma i v zahraničí. Projekt bez reklamní podpory zaznamenalo 40 % Čechů.„Prostřednictvím organických mediálních výstupů projekt oslovil víc než půl miliardy čtenářů na všech kontinentech světa. Díky spojení s 3D tiskem ve stavebnictví vnímá každý čtvrtý Čech Buřinku jako inovativní značku,” říká Hana Burečková, Account manažerka z AMI Communitations. „Plovoucí dům z 3D tiskárny nastartoval bouřlivou diskuzi se 100 000 komentáři a reakcemi také v online prostředí, říká,“ Peter Podolinský z Dotcom.cz.

Zdroj: SSČS, a.s.

Foto + Zdroj: Stavební spořitelna České spořitelny, a.s.

O autorovi

red

red

Reklama

Reklama

O nás

Ekonomický magazín Vám přináší aktuality zejména z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a investic. Věnujeme se také inovacím a rozvíjejícím se novým oblastem podnikání.

Otevíráme i fórum pro názory expertů, chceme Vám poskytovat co nejrozmanitější a neotřelé pohledy na ekonomické události. Pokud budete chtít přispívat do debaty svými názory, neváhejte kontaktovat redakci.

Kontakty

Vydavatel
Gibbs&Co., s.r.o.
IČO 03703754
Na příkopě 859/22
110 00 Praha 1, Nové Město

Redakce
redakce@ekonomickymagazin.cz
namety@ekonomickymagazin.cz
Na příkopě 859/22
110 00 Praha 1, Nové Město

Redakce Ekonomického magazínu využívá zpravodajský servis ČTK.

Inzerce
inzerce@ekonomickymagazin.cz

Archiv