Praha – další zkušený manažer s dvacet pět letou praxí v oblasti investičních společností
a bankovnictví rozšířil top management AVANT investiční společnost, a.s., největšího správce fondů kvalifikovaných investorů v České republice.

Do funkce investičního ředitele a místopředsedy představenstva byl jmenován Ing. Pavel Hoffman, bývalý místopředseda představenstva a náměstek ředitele Amundi Czech Republic a bývalý manažer Komerční banky.

Svou profesní kariéru zasvětil Pavel Hoffman výhradně finančním institucím, ve kterých se pohybuje již déle než čtvrt století. Od akciového makléře, finančního analytika a vedoucího rozvoje vystoupal na kariérním žebříčku až na pozici místopředsedy představenstva a náměstka ředitele jedné z největších investičních společností v České republice, Amundi Czech Republic, investiční společnost, a.s.

„Po osmnácti letech v Amundi už byl čas na změnu. Po krátkém působení na pozici vedoucího oddělení Wealth Management Solutions v Komerční bance jsem dostal od majitele AVANTu, Pavla Doležala, nabídku na místo investičního ředitele. Téměř celý svůj profesní život jsem zvyklý pracovat na pozicích s velkou mírou odpovědnosti. V předchozích zaměstnáních jsem řídil podporu prodeje, vývoj produktů, marketing, komunikaci, právní záležitosti, risk, evidenci podílníků a transakcí a realitní fondy včetně realitních SPV. Jako investiční ředitel v AVANTu zodpovídám za činnost ředitelů správy majetku, kontrolu investic obhospodařovaných fondů nebo komunikaci s akcionáři,“ říká ke svému jmenování nový investiční ředitel AVANT IS, Pavel Hoffman.

V posledních měsících zaznamenal AVANT několik významných změn ve vedení společnosti. Hlavním cílem personálního posilování je rozdělení nejdůležitějších kompetencí mezi zkušené osobnosti tuzemského finančního světa, rozvoj dovedností a služeb jedničky na trhu a automatizace procesů.

„Mezi správci fondů kvalifikovaných investorů jsme jedničkou na trhu a tomu musí odpovídat i úroveň našeho řízení. Vždy jsme si do týmu vybírali profesionály se zkušenostmi z velkého světa byznysu a financí, a proto je náš dosavadní tým na špičkové úrovni. Do vedení společnosti jsem chtěl navíc dostat skutečná esa a jsem rád, že se nám povedlo získat i Pavla Hoffmana. Důvěra našich klientů a investorů je pro fungování AVANTu klíčová, a právě silný tým zkušených expertů je zárukou vysoké úrovně služeb a odbornosti,“ hodnotí poslední posilu týmu majitel AVANT IS, Pavel Doležal.

Foto 1: pixabay.com

Foto 2: Archiv Pavla Hoffmana

Zdroj: AVANT IS