Ekonomický magazín nabízí ode dnešního dne ve spolupráci s produkční společností A-NEWS možnost živého vysílání.

„Šance pořádat tiskové konference, kongresy, nebo velké porady s klienty bude dlouhodobě malá, nebo jen velmi malá. Připravili jsme proto kvalitní a levnou alternativu v podobě živých streamů buď přímo od klienta, nebo z pražských studií v holešovickém Vnitroblocku, či v prostorách NEWTON College v Kongresovém centru Praha,“ říká šéfredaktorka Ekonomického magazínu Karolína Hurychová. Je připravena i nabídka vysílat živé přenosy na webu Ekonomického magazínu.

„Máme připravené řešení, které umožňuje živé vysílání ze tří kamer. Naše řešení je unikátní i zapojením vizualizéru, kde můžete představit svojí prezentaci, nebo vysílat své písemné poznámky. Celý systém se už osvědčil například při on-line vyučování na vysoké škole NEWTON College, nebo na živé přenosy lekcí tanečního studia Sector. Na těchto dvou příkladech jsou vidět obrovské možnosti, které systém nabízí,“ říká Jakub Liška ze společnosti A-NEWS.

Přednášet či prezentovat on-line, bez publika, je pro mnoho lidí velká změna. „Stáváte se totiž vlastně i televizním moderátorem. Připravili jsme proto i workshop, na kterém vás moderátor Martin Severa a režisér Michal Čech seznámí se základními technikami televizní práce. S těmito dovednostmi už vás žádná online aktivita nezaskočí,“ dodává Jakub Liška.

Celou nabídku najdete na stránkách online.a-newsreport.com/

Foto+Zdroj: Ekonomický magazín