Společnost Premiot Group přivítala nového finančního ředitele (Head of Finance). Stal se jím Ing. Jiří Slavkovský.

Do firmy přinese především zkušenosti získané dlouholetým působením v nadnárodních korporacích jako jsou TPA Group či BLOCK Group. Zodpovídat bude za řízení chodu finančního úseku napříč skupinou.

Jiří Slavkovský více než jedenáct let působil v mezinárodní poradenské skupině TPA Group. Zde byl odpovědný především za oblasti mezinárodní zdanění, transfer pricing, strukturace transakcí a podnikové kombinace. Vedl též řadu projektů v oblasti M&A a restrukturalizací.

Následně sedm let působil ve skupině BLOCK Group, věnující se komplexním dodávkám investičních celků v oblasti clean rooms a zdravotnictví, výrobě a dodávkám komponentů čistých prostor a laboratorního vybavení, působící v jedenácti zemí, na pozici finančního ředitele skupiny. „V pozici CFO skupiny BLOCK Group jsem byl odpovědný za finanční řízení skupiny, strukturalizace transakcí, ať již v oblasti nastavení zahraničních projektů, tak strukturaci skupiny, řízením restrukturalizací některých společností ve skupině a akvírováním nových společností. Pevně věřím, že zde a v TPA Group získané zkušenosti budu moci efektivně využít i na pozici finančního ředitele Premiot Group,” uvedl Jiří Slavkovský.

Jiří vystudoval Vysokou školu Báňskou – Technickou univerzitu v Ostravě, obor strojírenství a obor ekonomika a právo. Zejména díky svým dlouholetým zkušenostem v mezinárodních korporacích ovládá německý a anglický jazyk. Jiří je daňový poradce specializující se na oblast mezinárodního zdanění a transferových cen. V oblasti transferových cen působí i jako školitel, a to i mnohých finančních úřadů v České republice.

Foto 1: pixabay.com

Foto 2: archiv Jiří Slavkovský

Zdroj: Communication Lab