Do pražské pobočky mezinárodní realitní poradenské společnosti Savills nastupuje od 1. července Marek Pohl na pozici vedoucího oddělení oceňování nemovitostí a Simona Vysloužilová na pozici seniorního odhadce (senior valuer), čímž společnost posiluje své působení na českém a slovenském trhu.

Marek Pohl přichází z BNP Paribas Real Estate, kde působil jako vedoucí oddělení oceňování pro Českou republiku a Slovensko a poskytoval poradenství klientům z veřejného i soukromého sektoru. Na českém trhu má v oceňování nemovitostí více než jedenáctiletou praxi. Ve společnosti Savills bude Marek zodpovědný za služby v oblasti oceňování pro různé investiční a bankovní účely napříč všemi sektory komerčních a rezidenčních nemovitostí jménem klientů spol. Savills.

Simona má osmileté zkušenosti v oboru a do Savills na pozici seniorního odhadce nastoupila také ze společnosti BNP Paribas Real Estate, kde pracovala společně s Markem. Dříve působila ve společnosti EQUITA Consulting. V Savills se Simona bude specializovat na oceňování napříč průmyslovým, kancelářským, maloobchodním a rezidenčním sektorem.

Stuart Jordan, výkonný ředitel společnosti Savills ČR a SR, říká: „V souladu s pokračujícím růstem našich obchodních aktivit a naším závazkem zajistit kompletní nabídku služeb pro klienty v České republice a na Slovensku jsem nadšen, že můžeme přivítat Marka a Simonu v Savills. Přinášejí bohaté zkušenosti s vytvářením a rozvíjením oboru oceňování a jsou vysoce respektováni ze stran investorů, developerů i bank. Rozsah našeho působení v komerčním a rezidenčním sektoru, který jsme od svého založení v roce 2017 dosáhli, jim poskytne velmi kvalitní základ, na kterém mohou stavět.“

Foto: archiv Savills Czech & Slovak Republics

Zdroj: Savills Czech & Slovak Republics