Společnost ChytryHonza.cz jmenovala nového ředitele pro technologie a provoz (CTO). Je jím Vladislav Skoupý, který se tak zároveň stal i členem představenstva společnosti. Zodpovědný bude především za rozvoj systému, interní procesy a návrhy metodicko-obchodních nástrojů pro poradenskou síť. Jeho úkolem bude také připravit ChytryHonza.cz na předpokládaný masivní růst poradenské sítě.

Do ChytryHonza.cz přichází Vladislav Skoupý po šesti letech v Broker Trustu, kde zastával pozici provozního ředitele a člena představenstva.

Mým aktuálně největším úkolem je nasazení nových nástrojů, které kolegové v posledních měsících velmi aktivně vyvíjeli. Současně se připravujeme na další rozvoj nového IT systému a nástrojů. Paralelně s touto aktivitou mám za cíl standardizovat procesy a služby, které dnes ChytryHonza.cz svým zákazníkům poskytuje,“ říká Vladislav Skoupý.

Vladislav Skoupý je ženatý a má dva syny. Volný čas tráví s rodinou na kole, bruslích nebo lyžích. Má rád víno, dobrou kávu a nejraději jezdí do Itálie.