Cestovatelé do zahraničí mohou nyní ještě více ušetřit. Díky nové spolupráci poskytovatele platebních karet Twisto a autobusového dopravce FlixBus mají zaručený nejvýhodnější směnný kurz a nabitý kredit pro cesty autobusem na pět set korun. Nabídka je dostupná do vyčerpání zásob. Zákazníci mohou nové karty s bonusem objednávat na stránkách www.twisto.cz/flixbus.

Twisto je podle serveru Peníze.cz z června tohoto roku vyhodnocena jako nejvýhodnější karta pro platby v zahraničí. Pohodlí a bezpečnost plateb je zaručna tím, že Twisto platí za své zákazníky celý měsíc, ti následně vše souhrně zaplatí počátkem dalšího měsíce. Kurzová přirážka pro platby v zahraničí připadala k 1. 6. 2018 jen na 0,07 procenta, což je o dvě až čtyři procenta méně, než u poskytovatelů platebních karet. Součástí Twisto Premium je také cestovní pojištění zdarma a nově také i kreditová jízdenka v hodnotě 500 korun na cesty s FlixBusem.

„V této spolupráci vidíme jasnou přidanou hodnotu pro všechny, kdo cestují do zahraničí. Díky kreditu zákazníci ušetří za cesty po Evropě až 500 korun a na místě pak mohou pohodlně platit Twisto kartou s nejvýhodnějším kurzem,“ popisuje novou spolupráci mluvčí FlixBusu Martina Čmielová. V rámci spolupráce mohou zákazníci získat platební kartu Twisto na 3 měsíce zdarma, a to včetně cestovního pojištění. Uniqa cestovní pojištění, které je s platební kartou svázané, zahrnuje limit až do tří milionů korun, je platné po celém světě, po celý rok a pro celou rodinu držitele karty. „Jsme moc rádi, že společně s FlixBusem se nám daří šířit osvětu, že platit v zahraničí platební kartou Twisto je stejně výhodné, jako při platbě v hotovosti,“ doplňuje Michal Šmída, zakladatel a CEO Twista.