SizeID slaví další úspěchy na poli eCommerce. Revolučnímu řešení pro snadný výběr velikosti se podařilo proniknout do další platformy. FastCentrik, poskytovatel kompletního eshopového řešení pro segment menších firem a živnostníků, rozšířil své portfólio přídavných pluginů o tlačítko „Doporučit velikost“. SizeID tak boří další milník na cestě v nakupování oblečení a obuvi na internetu.

Od tohoto týdne má dalších více než patnáct set eshopů, fungujících na platformě FastCentrik, možnost SizeID jednoduše využívat. „Naše služba je mezi uživateli čím dál oblíbenější,“ říká Adam Bičiště, Founder & CEO SizeID. „SizeID denně poradí při nákupu již stovkám spotřebitelů a s potěšením pozorujeme zejména rostoucí zájem ze strany eshopů. Máme velkou radost, že můžeme mezi našimi partnery přivítat také FastCentrik.“

Integrací do nové platformy ale úspěchy služby nekončí. Po měsících vývoje dochází k vylepšení funkcí. SizeID, zatím v beta verzi, přináší další možnost snadného doporučení velikosti, a to bez nutnosti zadávání měr. Další novinkou je redesign uživatelského prostředí služby, přívětivější jak pro spotřebitele, tak online prodejce. Mezi novými partnery můžete najít například Hanibal, jednoho z nejlepších specialistů na outdoorové oblečení a vybavení, nebo třeba českou sportovní značku Loap.

Službu je možné vyzkoušet v rámci bezplatného tarifu, kdy si eshopy mohou SizeID otestovat, či v malém objemu používat zcela zdarma. Více informací je uvedeno na webových stránkách sizeid.com/business.