Příští středu proběhne na Vysoké škole ekonomické Startup Festival, největší startupová akce v Praze. Účastníci mohou během jednoho dne nahlédnout do týmů dvaceti startupů, navštívit tři panelové diskuse nebo si domluvit individuální konzultaci u desítky profesionálů. Organizátorem je xPORT Business Accelerator VŠE a generálním partnerem česká softwarová firma Inventi. Na akci je vstup zdarma.

Letošní ročník Startup Festivalu nabídne kromě veletrhu startupů i doprovodný program, v rámci kterého se mohou zájemci zúčastnit panelových diskusí, osobních konzultací, workshopů, přednášek a Launchpad Mentoringu společnosti Google. Seznam vystavujících startupů, které budou na akci představovat své novinky i hledat nové pracovní posily, a program akce jsou k dispozici na oficiálním webu Startupfestival.cz.

Na akci se objeví jak zavedené značky se startupovým duchem (ZOOT, Digitální garáž Google, Storyous, Inventi, Lipa Learning, U+, SmileCar), tak nadějné začínající firmy (Vehiklo, Crowholding, Vissto, signageOS a další). Na stáncích v Atriu Rajské budovy budou k dispozici od 9 do 16.30 hod.

Třemi panelovými diskusemi budou: Fundlift, Hithit, Bohempia, SmileCar aneb crowdfunding z obou břehů; Inventi, Slevomat, Storyous aneb příběhy úspěšných startupů; Jiné světy, jeden cíl: startupy a korporace (v angličtině).

Registrovat se k osobním konzultacím na témata business plán, digital marketing, média, motivační dopis a CV, finance a další je možné již od minulé středy na stránkách festivalu.

Vstup na Startup Festival je po celý den zdarma.